Light producten moet je sowieso niet kopen, maar koop zeker geen kokosmelk-light. Als je op de achterkant van de verpakking kijkt zie je hoogstwaarschijnlijk dat ze voor dezelfde prijs gewoon de hoeveelheid kokosmelk omlaag doen en er meer water bij stoppen waardoor het vetpercentage omlaag gaat. Duur en dom, niet doen dus!
Deze soep is echt een bron van goede voedingsstoffen, niet alleen door de groenten maar ook door de gember en sambal. Gember is goed tegen artritis, diabetes type 2, buikpijn, misselijkheid en menstruatie klachten. Rode pepers, die in sambal zitten zijn weer goed voor pijnstilling, ontstekingen, afvallen en de insuline huishouding.
Oranje producten zijn oranje omdat ze veel bètacaroteen bevatten. Dit is een van nature aanwezige kleurstof ook wel provitamine A genoemd, wat weer bestaat uit twee retinolmoleculen en het is de voorloper van vitamine A. Het heeft ook een E-nummer, namelijk E-160 want bètacaroteen wordt in voedingsmiddelen ook gebruikt als oranje kleurstof.